Pravidelný rozvrh

Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek
08:30
Sportovní klubík s Míšou
bez rodičů
08:30
12:15
Anglický klubík Little Pebble
bez rodičů
08:30
12:15
09:00
Jóga s Katkou
senioři
09:00
10:00
Herna s programem
program v 10:00
09:00
11:30
09:30
10:00
10:30
Jógahrátky s Katkou
maminky s dětmi od 20 m.
10:30
11:15
od října
11:00
11:30
12:00
13:30
Baletní škola Hedvika
KC Kamenice
15:00
17:00

Kurzy AJ
Jazykovka Kamenice
17:00
20:00

Jóga s Karlem
dospělí
19:00
20:30


Yamaha hudební kurz
PKH 1-2
16:00
16:45

Code Rebels
programování pro děti 3. a 4. tř.
14:20
15:20

Atletika Kamenice
9-12 let
15:30
16:30
hřiště u ZŠ

Code Rebels
programování pro děti 5. a 6. tř.
15:30
16:30

Atletika Kamenice
6 -8 let
16:30
17:30
hřiště u ZŠ
14:00
Přípravný kurz na gymnázia
5. třída
14:15
16:20
M a Čj

Jóga s Katkou
děti (5-10)
14:45
15:30
od října

Baletní škola Hedvika
KC Kamenice
15:00
19:00

Jóga s Katkou
teens (11+)
15:45
16:45
od října

Přípravný kurz na gymnázia
9. třída
16:30
18:35
M a Čj

Přípravné maturní kurzy
individuální
18:45
20:15
M a Aj

14:30
15:00
15:30
16:00
16:30
17:00
17:30
18:00
18:30
19:00
Jóga s Katkou
dospělí
19:00
20:30
19:30
20:00
20:30

Pondělí

Úterý

Středa

Čtvrtek

Pátek

  • Anglický klubík Little Pebble
    08:30 - 12:15
Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek
08:30
Sportovní klubík s Míšou
bez rodičů
08:30
12:15
Anglický klubík Little Pebble
bez rodičů
08:30
12:15
09:00
Jóga s Katkou
senioři
09:00
10:00
09:30
10:00
10:30
11:00
11:30
12:00
13:30
Baletní škola Hedvika
KC Kamenice
15:00
17:00


Code Rebels
programování pro děti 3. a 4. tř.
14:20
15:20

Atletika Kamenice
9-12 let
15:30
16:30
hřiště u ZŠ

Code Rebels
programování pro děti 5. a 6. tř.
15:30
16:30

Atletika Kamenice
6 -8 let
16:30
17:30
hřiště u ZŠ
14:00
Přípravný kurz na gymnázia
5. třída
14:15
16:20
M a Čj

Jóga s Katkou
děti (5-10)
14:45
15:30
od října

Baletní škola Hedvika
KC Kamenice
15:00
19:00

Jóga s Katkou
teens (11+)
15:45
16:45
od října

Přípravný kurz na gymnázia
9. třída
16:30
18:35
M a Čj

Přípravné maturní kurzy
individuální
18:45
20:15
M a Aj
14:30
15:00
15:30
16:00
16:30
17:00
17:30
18:00
18:30
19:00
Jóga s Katkou
dospělí
19:00
20:30
19:30
20:00

Pondělí

Úterý

Středa

Čtvrtek

Pátek

  • Anglický klubík Little Pebble
    08:30 - 12:15
Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek
09:00
Jóga s Katkou
senioři
09:00
10:00
09:30
14:30
Jóga s Katkou
děti (5-10)
14:45
15:30
od října
15:00
15:30
Jóga s Katkou
teens (11+)
15:45
16:45
od října
16:00
16:30
17:00
Kurzy AJ
Jazykovka Kamenice
17:00
20:00

Jóga s Karlem
dospělí
19:00
20:30
17:30
18:00
18:30
19:00
Jóga s Katkou
dospělí
19:00
20:30
19:30
20:00
20:30

Pondělí

  • Kurzy AJ
    17:00 - 20:00
  • Jóga s Karlem
    19:00 - 20:30

Úterý

  • Jóga s Katkou
    09:00 - 10:00
  • Jóga s Katkou
    19:00 - 20:30

Čtvrtek

Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek
09:00
Herna s programem
program v 10:00
09:00
11:30
09:30
10:00
10:30
Jógahrátky s Katkou
maminky s dětmi od 20 m.
10:30
11:15
od října
11:00
16:00
Yamaha hudební kurz
PKH 1-2
16:00
16:45
16:30

Úterý

Čtvrtek

  • Herna s programem
    09:00 - 11:30
No events available!