Kontakt


Rodinné centrum Kameňáček, z.s.

centrum.kamenacek@seznam.cz

 

Lenka Šůnová (předseda spolku; rez. systém, výuka AJ, fakturace)
Tel.: 777 553 537

kamenice@helendoron.cz

 

Lucia Vaňková (člen spolku; lektor, naroz. oslavy, rozvrh, akce)

centrum.kamenacek@seznam.cz

 

Lenka Matoušková (člen spolku; lektor, sociální sítě, web, akce)


Ringhofferovo nám. 550, Kamenice 251 68   

IČ: 05933013   Číslo účtu: 2401196648/2010


Praktické informace

Jak to u nás funguje?

Žádáme všechny návštěvníky, aby si přečetli náš provozní řád, s kterým automaticky vyjadřujete souhlas zaplacením kurzovného.

 

Jak se k nám dostanete? 

Parkování na parkovišti přímo před budovou obchodního centra Billa v Kamenici.  Zastávka autobusu PID je přímo před budovou.

Kam s kočárky?

Kočárky je možné nechávat v přízemí budovy nebo nahoře v chodbě, ale za případná odcizení neručíme a nepřebíráme odpovědnost.

 


Lektorky


Lenka Šůnová
Lenka je zakladatelka Kameňáčku. Maminka tří dětí. Vystudovala a pracovala v USA. Je manažerkou výukového centra Helen Doron English v Kamenici a Jesenici, angličtinu vyučuje v Kamenici. Majitelka eshopu s anglickými knihami www.anglickeknizkyprodeti.cz. Agenda vedení rodinného centra.

Kontakt
tel.: 777 553 537
kamenice@helendoron.cz

 Michaela Ferančíková  
Míša je lektorka angličtiny Helen Doron a anglického klubíku Little Pebble. Také vyučuje angličtinu pro dospělé (skupiny i individuální konverzace). Bývalý vrcholový sportovec. Dlouholetý pobyt v USA.

Kontakt
tel.: 777 270 045Lenka Matoušková
Lenka je jedním ze zakládajícíh členů RC Kameňáček.  Je vystudovaný pedagog a maminka 2 dětí. V Kameňáčku má na starosti středeční hernu pro děti s programem, klubík Little Pebble s Míšou, či cvičení Mommy Time.  Pomoc a organizace při akcích, seminářích, táborech, oslavách. Organizace projektů EU.Lucia Vaňková
Lucia je jedním z členů RC Kameňáček.  Je vystudovaný pedagog pro děti předškolního věku a certifikovaným instruktorem sportovních kurzů vč. plavání. Maminka 2 dětí. V Kameňáčku uplatňuje své mnohaleté trenérské zkušenosti ve sportovním klubíku a na letních táborech. Lucia má také na starosti externí lektory, administrativu, spolupráci na vytváření rozvrhu, webu, akce, narozeninové oslavy.

Kontakt
tel.: 777 334 678
centrum.kamenacek@seznam.czKatka Štěpánková
Katka je vystudovaný pedagog. Maminka 2 dětí. Cvičitelka jógy pro děti a dospělé, meditace.

Kontakt
tel.: 777 253 991, katka@jogaskatkou.cz
www.jogaskatkou.cz


Tereza Starostová
Lektorka cvičení rodičů s dětmi, sportovních, hudebních, výtvarných a keramických kroužků. Maminka dvou dětiček, inženýrka chemie a akreditovaný pedagog volného času, která našla své velké zalíbení v práci s dětmi, zejména v doprovodu svých nejbližších. Největší odměnou je jí dětský úsměv a spokojenost rodičů.

Kontakt
tel.: 775141415
terstar14@gmail.comJitka Doležalová
Jitka pořádá mandaly sypané barevným pískem. Maminka 2 dětí, která se věnuje intuitivní kresbě. Také jezdí na narozeninové dětské dílničky.


Jiřina Lockerová
Paní Jiřina je akademická malířka, která v Kameňáčku vede kurz kresby pro strší děti a pro dospělé.

Kontakt
tel.: 777 088 074, lockerova@centrum.cz
www.lockerova.eu


Petra Potužáková
Petra je ateliérová fotografka, která fotí akce v Kameňáčku i rodinné fotografie. V rodinném centru má k dispozici kompletně vybavený ateliér.


Veronika Padevětová  
Veronika je vystudovaný pedagog. Maminka 2 dětí. Pomoc při akcích a táborech. Vedení dívčích akcí pro princezny a víly.Martina Křížová
Martina je certifikovaný zdravotník zotavovacích akcí. Spolumajitelka a lektorka pravidelného kurzu Bricks4Kidz, lektorka víkendových kurzů, příměstských táborů, narozeninové oslavy. Zkušenost s hlídáním dětí.


Lucie Nováková
Lucie je učitelka německého jazyka a maminka dvou dcer. Kromě učení němčiny se také aktivně zajímá o alternativní způsoby ve výchově a komunikaci s dětmi, je certifikovanou lektorkou kurzů Snadné učení. Věnuje se zdravému životnímu stylu a józe.

Kontakt
tel.: 603 184 345


Vendula Kropáčková

Lektorka tance s ročním výcvikem akreditovaného studia pro lektory Lucie Kupcové „Loona dance“ – prožitkového tance pro ženy. Základní kurz Mohendžodára – tantra jóga pro ženy (roční výcvik). Roční praxe ve vedení lekcí BodyVibeDance v Českých Budějovicích.

Kontakt
tel.: 602 175 079
www.bodyvibedance.cz