Angličtina

Angličtina Helen Doron je založena na stejném principu, na jakém se děti učí svůj rodný jazyk, tedy stejně přirozeně. Ukázkové hodiny jsou zdarma a rádi poradíme nebo vyberte rovnou pro své děti správný kurz v závislosti na jeho věku, viz rozvrh lekcí. Více o metodě výuky na www.helendoron.cz.

Vyučujeme v Kamenici, Jesenici, Dolních Břežanech a v mateřských školkách.

Dále nabízíme v Kamenici anglický klubík Little Pebble a pořádáme letní příměstské tábory s angličtinou, které vypisujeme vždy v lednu.

Atletika Kamenice

Cena

Ukázková hodina zdarma, cena lekce:

240 Kč/45 min
290 Kč/55 min
480 Kč/90 min.

Cena kurzu dle jeho délky.

Lektorky

Lenka

Lenka Šůnová je zakladatelka Kameňáčku. Maminka tří dětí. Vystudovala a pracovala v USA. Je manažerkou výukového centra Helen Doron English v Kamenici a Jesenici, angličtinu vyučuje v Kamenici.  Agenda vedení rodinného centra.

Kontakt: +420 777 270 045

Míša

Michaela Ferančíková je lektorka angličtiny Helen Doron a anglického klubíku Little Pebble. Také vyučuje angličtinu pro dospělé (skupiny i individuální konverzace). Bývalý vrcholový sportovec. Dlouholetý pobyt v USA.

Kontakt: +420 777 270 045

Zuzka

Zuzana Schiller je lektorka angličtina Helen Doron a vyučuje ve všech našich lokalitách. Maminka, kreativní tvor, úžasná kuchařka.

Kristi

Kristina Brázdová je lektorka angličtiny Helen Doron English. Zároveň je maminkou 3 dětí a šéf trenérkou Atletiky Kamenice. Dlouholetý pobyt v zahraničí a reprezentace ČR v atletice.